AUTORKA

Fotografia jest moją miłością i fascynacją. W fotografii uwielbiam trzy momenty. Pierwszy, kiedy szukam miejsc i inspiracji. Drugi, kiedy naciskam spust migawki i zatrzymuje chwile ulotne. Trzecim momentem jest czas spędzony na obróbce fotografii, kiedy to zdjęcia zyskują jeszcze piękniejsze oblicze. Fascynuje mnie fotografia ślubna, reportaż, łapanie emocji.

Fotografuję w miastach: Jelenia Góra, Szklarska Poręba i Karpacz, Bolesławiec, Wrocław oraz na całym województwie dolnośląskim.

Posiadam dyplom artysty fotografa zdobyty w WSF – uczelni założonej i prowadzonej przez grono znamienitych wykładowców poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych Katedry Fotografii. Posiadam ogromne doświadczenie z zakresu fotografii tradycyjnej (ciemniowej) oraz fotografii cyfrowej.

Zajmowałam się sportową (mecze Lecha Poznań, Warty Poznań, wyścigi samochodowe, koszykówka kobiet, kolarstwo i wiele innych) oraz sesjami z eventów firmowych i happeningów. Pracując dla agencji reklamowej jako fotograf zajmowałam się sesjami produktów do katalogów oraz fotografią biznesową (portrety kadr, zdjęcia identyfikacyjne, przestrzeń firmowa etc.). Moja praca magisterska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) jest tego najlepszym dowodem. Poruszyłam w niej tematykę fotografii jako medium definiowania rzeczywistości – moją tezą jest koncepcja, iż obrazy kreują nasze wyobrażenie o świecie, mają ogromną moc definiowania tego, jak rozumiemy i postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość.

www.createdbylight.pl